Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii - stomatolog, dentysta Szczecin
Dołącz do nas na Facebooku!
Dołącz do nas na Google Plus!
MediRaty
Polski
English
Deutsch

Dr Jarosław Matuszak – ekspert ds. implantologii ICOI

Dr Jarosław Matuszak – ekspert ds. implantologii ICOI
Stomatologia jest nie tylko moim zawodem, ale i pasją, którą stale rozwijam. Wybrałem sobie bardzo wdzięczny zawód osoby, która dba o ludzki uśmiech. Oprócz tego, że nieustannie się kształcę i zdobywam nowe umiejętności jako lekarz, robię też wszystko, by zapewnić maksymalny komfort moim Pacjentom. W roku 1995 ukończyłem Wydział Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie.
Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI) oraz Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE). Jako jeden z niewielu lekarzy dentystów w Polsce otrzymałem międzynarodowy certyfikat eksperta ds. implantologii (Diplomate PSI/DGOI/ICOI). Jestem absolwentem elitarnego Programu Implantologii w Mediterranean Prosthodontic Institute (prosthodontics.es) - Castellon (Hiszpania), we współpracy z Wydziałem Protetyki Uniwersytetu Północnej Karoliny (UNC) - Chapel Hill (USA).

Od wielu lat, podczas licznych szkoleń, sympozjów i warsztatów zarówno w kraju, jak i za granicą, mam możliwość obserwowania, słuchania i dyskusji z autorytetami wyznaczającymi globalne trendy w stomatologii. Uczestnictwo w tego rodzaju wydarzeniach jest jedną z podstaw mojego postrzegania zawodu lekarza, jako nieustannego samodoskonalenia.

Dodatkową formą mojej działalności jest prowadzenie szkoleń i wykładów dla lekarzy. Jestem autorem kilkudziesięciu artykułów, wykładów i szkoleń specjalistycznych.

Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii w Mierzynie jest autorską kliniką, która ma za zadanie nie tylko stosować, ale i wyznaczać standardy leczenia pacjentów.
Głęboko wierzę, że praca naszego zespołu może wnieść w życie Pacjentów wiele serdecznych i życzliwych uśmiechów.
 
Schowaj
Wesołych Świąt!
Wesołych Świąt!
Wirtualna wycieczka po gabinecie stomatologicznym
PSI - Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne
PTE = Polskie Towarzystwo Endodontyczne
PASE - Polska Akademia Stomatologii Estetycznej
DGOI - Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie
ICOI - International Congress of Oral Implantologists
Goethe University Frankfurt am Main
UNC School of Dentistry
Leading Implant Centers
Mediterranean Prosthodontic Institute