IMPLANTOLOGIA

IMPLANTOLOGIA JEST DZIEDZINĄ STOMATOLOGII POŚWIĘCONĄ ODBUDOWIE BRAKUJĄCYCH ZĘBÓW ZA POMOCĄ IMPLANTÓW.Ten najmłodszy z działów stomatologii, dzięki intensywnym badaniom i dokonującemu się postępowi, daje Pacjentom szansę na odbudowę braku pojedynczego zęba, kilku zębów, a nawet całkowitego ich braku.
DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W IMPLANTY?

Zwykle jest to inwestycja na całe życie, a dobry system implantologiczny zapewnia Pacjentom nie tylko komfort, ale i doskonałą estetykę wykonywanych uzupełnień.
Wszelkie potrzebne informacje uzyskają Państwo podczas konsultacji.

W Centrum Stomatologii i Implantologii Mierzyn wykorzystujemy zarówno implanty tytanowe, które w chwili obecnej są złotym standardem, ale sięgamy również, jako jedna z niewielu klinik w Polsce, po implanty ceramiczne.

Nasze doświadczenie obejmuje pełne spektrum zabiegów implantologicznych, co znajduje swoje potwierdzenie w uzyskanych certyfikatach i egzaminach weryfikujących nasze umiejętności i wiedzę.

Implanty to dla nas leczenie z wyboru w sytuacjach braku pojedynczych zębów, braku kilku lub nawet wszystkich zębów. W niemal każdej sytuacji można zastosować implanty i odbudować brakujące zęby, a pacjenci mogą się cieszyć niezrównana wygodą często nieosiągalną w przypadku stosowania metod klasycznych. Nasze wieloletnie doświadczenie i sprawdzone procedury gwarantują nie tylko sukces leczenia, ale również sprawne rozwiązywanie potencjalnych problemów.
Centrum Stomatologii i Implantologii Mierzyn jako jedno z pierwszych i niewielu w Polsce daje możliwość korzystania z najbardziej zaawansowanych technologicznie implantów. Są to również implanty "bezmetalowe" - produkowane z tlenku cyrkonu (implanty ceramiczne), dzięki czemu charakteryzują się wyjątkowymi cechami: są naturalnie białe, a więc zdecydowanie wskazane do umieszczania w strefie estetycznej (tam, gdzie implant tytanowy mógłby "prześwitywać" przez cienkie dziąsło), są hipoalergiczne - wskazane u wszystkich Pacjentów, u których występuje uczulenie na metale, charakteryzują się mniejszym biofilmem (warstwą) bakteryjnym w porównaniu z implantami tytanowymi, co stwarza mniejsze ryzyko wystąpienia wielu chorób ogólnoustrojowych. Dodatkowo są wysoce biokompatybilne, dzięki czemu doskonale integrują się z kością i dziąsłem.
 

CHCESZ SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG? UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


KONTAKT