LECZENIE


PROJEKTOWANIE UŚMIECHU

Ostatnie lata to intensywny rozwój tzw. stomatologii cyfrowej. Dzięki zastosowaniu narzędzi cyfrowych, będących połączeniem fotografii oraz programów komputerowych już na początku leczenia możemy zaprezentować pacjentowi spodziewany efekt leczenia. Dzięki protokołom postępowania takim, jak Digital Smile Design (DSD) oraz stosowanym technologiom CAD/CAM wykonywane odbudowy zyskują nowy wymiar w zakresie estetyki i dokładności niedostępnej w przypadku metod klasycznych. Dodatkową zaletą jest fakt, że pacjent może podjąć decyzję o podjęciu leczenia oceniając spodziewany efekt końcowy. Leczenie nigdy wcześniej nie było tak przewidywalne.

IMPLANTOLOGIA

Implantologia jest dziedziną stomatologii, która zajmuje się odbudową brakujących zębów za pomocą implantów - sztucznych korzeni osadzanych w kości podczas zabiegu chirurgicznego. Ten najmłodszy z działów stomatologii, dzięki intensywnym badaniom i dokonującemu się postępowi, daje Pacjentom szansę na odbudowę braku pojedynczego zęba, kilku zębów, a nawet całkowitego ich braku. W Stomatologii Mierzyn specjalizujemy się w rozwiązywaniu najbardziej nawet skomplikowanych problemów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz rozległej wiedzy jesteśmy w stanie pomóc nawet w najtrudniejszych przypadkach. Nasze doświadczenie obejmuje ponad 5 000 zabiegów zakończonych sukcesem.


UZUPEŁNIANIE
BRAKÓW ZĘBOWYCH

Nieuzupełnione braki zębowe mogą być przyczyną wielu poważniejszych chorób. Klasyczna protetyka oferuje Pacjentom protezy stałe (czyli takie, których się nie wyciąga) oraz protezy ruchome (wszystkie te, które Pacjent może samodzielnie wyciągnąć z jamy ustnej).

LECZENIE WAD ZGRYZU

Czyli ortodoncja - jest to postępowanie dające maksymalne szanse na piękny uśmiech i zdrowe zęby. Dla każdego, bez względu na wiek, jesteśmy w stanie przygotować plan leczenia uwzględniający poprawę funkcji oraz wyglądu uzębienia i twarzy, a także zaoferować dogodne i nowoczesne metody leczenia.


LECZENIE PRÓCHNICY

Lekarz dentysta usuwa te części zęba, które zostały zniszczone przez próchnicę i odbudowuje je za pomocą dostępnych materiałów. Najczęściej używane są materiały kompozytowe, które pozwalają w sposób idealny odtworzyć strukturę zęba. W przypadku, gdy ząb jest szczególnie mocno zniszczony przez próchnicę, stosuje się wkłady, nakłady, licówki lub korony.

LECZENIE KANAŁOWE

Czyli endodoncja - jest konieczna, gdy nieleczona próchnica prowadzi do zainfekowania miazgi zęba. Ta wewnętrzna tkanka zęba odpowiada za jego unerwienie i odżywienie. Jeżeli infekcja dotyka miazgi, ząb najczęściej zaczyna boleć. W takim wypadku konieczne jest leczenie kanałowe.

 

CHCESZ SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG? UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ


KONTAKT